windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Microsoft Xbox

Kolejne klasyki z przeszłości udostępnione dla Xbox One!

Microsoft ze swoją konsolą Xbox One, dostępną na rynku w kilku wersjach, zamierza mocno napsuć krwi koncernowi Sony i realnie konkurować w walce o klienta z urządzeniami PlayStation. W sieci pojawiła się właśnie informacja, która ucieszy osoby niegdyś korzystające z Xboxa 360.

Jeśli na Waszej półce zalegają jeszcze jakieś starsze produkcje, przygotowane właśnie dla wspomnianej konsoli, to nie warto ich wyrzucać. Microsoft bowiem co jakiś czas umożliwia uruchamianie kolejnych gier (z listy tzw. „klasyków”), za pośrednictwem Xboxa One. Na jakie tytuły padło tym razem? Są to:

– Virtual-On,
– Slender: The Arrival,
– Super Contra,
– Saints Row: The Third,
– Monopoly Deal,
– Undertow.

Lista prezentuje się więc całkiem ciekawie. Sam jestem zapalonym graczem i bardzo często lubię wracać do starszych tytułów, którym poświęcałem czas lata temu. Cieszy więc fakt, że Microsoft nie zapomina o dawnych hitach i pozwala graczom po raz kolejny z nich skorzystać – tym razem za pośrednictwem swoich najnowszych konsol.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce koncern z Redmond pozwoli na uruchomienie z poziomu Xbox One kolejnych, kultowych produkcji. A które z nich Wy wspominacie najlepiej? Zapraszamy do dyskusji.

Źródło: Windows Central