windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności HP Urzadzenia Windows 10

HP prezentuje potężnego laptopa dla klientów biznesowych

Producenci laptopów od zawsze prześcigają się jeśli chodzi o prezentowanie sprzętu z najwyższej półki, dedykowanego wymagającemu klientowi. Dopiero prezentowaliśmy Wam nowość od Xiaomi, a już dziś możemy przybliżyć Wam konkurencyjny sprzęt od HP. Gotowi?

HP EliteBook 1040 G4 ma trafić w gusta najbardziej wymagającego klienta biznesowego. Urządzenie zaoferuje ekran dotykowy o przekątnej 14 cali, który w zależności od wersji komputera, może pracować w rozdzielczości full HD lub UHD. Producent postawił na procesory Intel i7 ósmej generacji, które mogą być wspierane przez maksymalnie 16 GB pamięci RAM. Ponadto na pokładzie nowości od HP montowane będą dyski SSD o pojemności maksymalnie 512 GB. Warto także wspomnieć o obecności funkcji szybkiego ładowania baterii oraz o wbudowanym modemie 4G.

Sprzęt prezentuje się całkiem obiecująco, prawda? HP EliteBook 1040 G4 na półki sklepowe ma trafić jeszcze w bieżącym miesiącu. Oczywiście nie będzie to urządzenie tanie, gdyż ceny najbardziej ubogo wyposażonych wersji tego urządzenia startować mają od równowartości 1379 USD.

Źródło: MSPU