windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Programy Windows 10 Windows 10 Mobile

Facebook Beta dla Windowsa zaktualizowany

Aplikacja Facebooka dla Windows ciągle odbiega pod względem jakości pracy od klientów serwisu znanych nam z Androida oraz iOS. Niemniej jednak twórcy od czasu do czasu serwują nam aktualizacje mające na celu poprawę stabilności pracy oraz dodające do aplikacji nowe funkcje.

Tym razem, do aplikacji Facebooka Beta wprowadzona została całkiem niedawno ujawniona zmiana w interfejsie serwisu. Mowa tu o okrągłych miniaturkach zdjęć profilowych. Co prawda funkcja trafia na pokład urządzeń pracujących pod kontrolą Windowsa z małym poślizgiem. Cieszy jednak fakt, iż programiści Facebooka nadal pamiętają o naszej platformie. Serwis MSPU wskazuje także na to, że najnowsza aktualizacja Facebook Beta umożliwia ustawianie kolorowych statusów.

Jeśli wspomniane zmiany będą funkcjonowały bezproblemowo w aplikacji Facebook Beta, to z pewnością trafią już wkrótce do oficjalnej wersji klienta popularnego serwisu społecznościowego. Choć chyba bardziej przydałyby się tu poprawki w zakresie niezawodności działania aplikacji. A czy Wy korzystacie z Facebooka dla Windows? Jak go oceniacie?

Źródło: MSPU