windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Sklep Xbox wkrótce zostanie wzbogacony o nowe funkcje!

Wśród naszych czytelników z pewnością mamy spore grono użytkowników konsoli Xbox One. Tym bardziej miło nam informować Was o ciekawych wieściach związanych z tym urządzeniem. Wczoraj wieczorem w sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że sklep powiązany z konsolą zostanie wzbogacony o dwie ciekawe funkcje.

Mowa o listach życzeń oraz możliwości wysyłania „podarunków” pozostałym użytkownikom. To bardzo pożyteczne funkcjonalności. Dlaczego? Zacznijmy od funkcji listy życzeń. Będzie można na niej umieszczać informacje dotyczące naszych wymarzonych produktów dostępnych dla Xbox. Dzięki temu – na przykład – nasi znajomi będą wiedzieli jaki prezent chcielibyśmy dostać na święta czy na urodziny. Taki podarek będziemy mogli otrzymać od innych użytkowników Xbox na podobnych zasadach, jak ma to miejsce w przypadku chociażby platformy Steam. Tej funkcji w przypadku urządzenia z Redmond wielu użytkownikom brakowało od dawna.

Wspomniane, nowe funkcje Xboxa są wyczekiwane przez wielu użytkowników. Cieszy fakt, iż Microsoft bierze sobie do serca opinie fanów konsoli i stara się ją na bieżąco udoskonalać. Dzięki temu Xbox może jeszcze skuteczniej konkurować z PlayStation. A czy Was cieszą nadchodzące nowości? Będziecie z nich korzystać?

Źródło: Windows Central