windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Muzyka i Wideo Programy Xbox

Showmax na konsoli Xbox One? To możliwe!

Showmax to serwis streamingowy, pozwalający na oglądanie filmów i seriali. Platforma przebojem wdarła się na nasz rodzimy rynek i zdobywa coraz szersze grono fanów. Jak się okazuje, Wasze ulubione produkcje możecie oglądać także za pośrednictwem konsoli Xbox One.

Aplikacja Showmax jest dostępna do pobrania z poziomu sklepu Xbox. Logujemy się do niej za pośrednictwem danych podanych podczas dokonywania rejestracji w serwisie. Showmax oferuje użytkownikom dostęp do filmów i seriali w rozdzielczości HD. Produkcje możemy oglądać zarówno w wersji z lektorem, jak i z napisami. Wśród produkcji dostępnych za pośrednictwem serwisu znajdziemy takie hity, jak Top Gear, czy chociażby Fargo. Warto wspomnieć, że usługę możemy testować przez dwa tygodnie za darmo. Następnie, miesięczna subskrypcja będzie nas kosztowała zaledwie 19,90 zł.

Cieszy fakt, że Showmax oferuje dostęp do swoich usług także użytkownikom konsoli Xbox One. Nowe funkcje w takim przypadku są zawsze mile widziane, gdyż czynią urządzenie od Microsoftu bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych nabywców. A czy Wy korzystacie z serwisu Showmax i sprawdzicie go na Waszych Xboxach?