windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10

Windows 10 Fall Creators Update – znamy datę wprowadzenia aktualizacji!

Windows 10 Fall Creators Update to nadchodząca aktualizacja „dziesiątki”, której premiera od dłuższego czasu zapowiadana była na jesień tego roku. Wczoraj poznaliśmy prawdopodobną datę startu dystrybucji nowej wersji oprogramowania dla naszych komputerów i tabletów.

Najnowsza aktualizacja dla Windows 10 zadebiutuje na pokładzie naszych urządzeń z dniem 17 października bieżącego roku. Taką informację, podczas swojego wystąpienia w trakcie trwających targów IFA 2017 podał Terry Myerson, będący jedną z ważniejszych postaci w Microsofcie. W tym miejscu warto wspomnieć, że jesienna aktualizacja Windows 10 wprowadzi kilka, od dawna wyczekiwanych funkcji. Mają być to m.in.:
– dostęp do plików OneDrive na żądanie,
– nowa aplikacja Story Remix służąca do pracy ze zdjęciami i wideo,
– Fluent Design, czyli odświeżony interfejs użytkownika,
– usprawnienia i poprawki w zakresie pracy systemu, nowości w przeglądarce Edge (m.in. przypinanie stron do paska zadań).

Lista nowości nie jest imponująca. Cieszy jednak fakt, iż Microsoft stale pracuje nad rozwojem Windows 10 i wzbogaca system o nowe funkcje. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na udostępnienie Windows 10 Fall Creators Update dla naszych urządzeń.

Źródło: Windows Central