windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Surface Phone Urzadzenia

Kolejny koncept Surface Phone przyłapany w sieci

Mimo rynkowego niepowodzenia systemu Windows 10 Mobile, wielu fanów smartfonów pracujących pod kontrolą mobilnych „okienek” wierzy ciągle w to, że gigant z Redmond odrodzi się za sprawą mitycznego Surface Phone. Jak na razie jednak nie mamy dostępu do żadnych konkretnych informacji dotyczących wspomnianego urządzenia. W sieci natomiast pojawiają się od czasu do czasu kolejne, fanowskie koncepty tego smartfona. Autorem jednego z nich jest Amir Estefad.

Ciekawostką w kontekście tego projektu jest wzornictwo, które mogłoby zaoferować urządzenie Surface Phone. Odejście od tego, co do tej pory oferowały nam smartfony od Microsoftu jest dość widoczne. Powiedziałbym wręcz, że w przypadku oglądanego przez nas konceptu, wygląd rzekomego flagowca jest dość kontrowersyjny. No ale z pewnością znalazłoby się grono użytkowników, którym taki smartfon by się spodobał. Mi osobiście projekt Amira Estefada zupełnie nie przypada do gustu. Muszę jednak przyznać, że dobrym pomysłem w przypadku urządzenia dedykowanego sektorowi biznesowemu byłby dedykowany stylus, którego do tej pory brakowało w przypadku smartfonów oferowanych przez Microsoft.

Na konkretne informacje dotyczące Surface Phone czekamy już bardzo długo. Nie wiadomo, czy doczekamy się ich w ogóle. Dlatego póki co jesteśmy skazani na fanowskie projekty. A co Wy myślicie o Surface Phone w formie takiej, jaką przedstawia nam Amir Estefad?

Źródło: ONMSFT