windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft

Microsoft startuje z nową betą Outlook.com

Poczta Outlook to jedna z lepszych usług pocztowych dostępnych na rynku. Microsoft nieustannie pracuje nad jej udoskonalaniem. W sieci pojawiły się właśnie informacje wskazujące na to, że koncern z Redmond po raz kolejny zabiera się za przeprojektowanie witryny Outlook.com.

Na jakie zmiany możemy liczyć? Przede wszystkim Amerykanie chcą doprowadzić do tego, żeby poczta Outlook w naszej przeglądarce działała dużo szybciej i płynniej. Obecnie – nie da się ukryć – witryna funkcjonuje nieco ociężale, szczególnie na słabszych komputerach. Serwis Windows Central wskazuje także na to, że poczta Outlook zostanie przeprojektowana tak, by jej obsługa była jeszcze bardziej intuicyjna. Zmiany dotkną także widoku konwersacji (będą to zmiany stylistyczne). Poprawione zostaną opcje personalizacji kontaktów i folderów. Zarządzanie nimi ma być przez to o wiele łatwiejsze.

Microsoft zamierza wkrótce udostępnić wersję beta serwisu Outlook.com szerszemu gronu użytkowników tej usługi pocztowej. Odpowiednia opcja ma pojawić się po zalogowaniu do naszej skrzynki odbiorczej. Mam nadzieję, że i mi dane będzie przetestować wspomniane nowości. Nie ukrywam że z witryny Outlook.com w tej chwili nie jestem do końca zadowolony. A Wy?

Źródło: Windows Central