windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Muzyka i Wideo Programy Xbox

Wygląd Spotify dla Xboxa One ujawniony

Kilka dni temu wspominaliśmy Wam o tym, że Spotify dla Xboxa One przechodzi fazę testów. Tymczasem poprzez Sklep Windows możemy już zobaczyć jak wyglądają zrzuty ekranu z nowej wersji klienta tego serwisu streamingowego. Rzućmy okiem.

Jak można zaobserwować, styl aplikacji Spotify nie zaskakuje. Jest prosto, przejrzyście i czytelnie. Klient Spotify powinien zaoferować użytkownikom wszystkie ulubione funkcjonalności serwisu. Warto wspomnieć m.in. o tym, że będziemy mogli słuchać naszej ulubionej muzyki w trakcie rozgrywki. Oczywiście będziemy także mogli przeglądać naszą bibliotekę ulubionych wykonawców i albumów. Co ciekawe, aplikacją będzie można sterować zarówno z poziomu pada, jak i poprzez nasze urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą iOS czy Androida. Warto wspomnieć, że Spotify zaoferuje graczom możliwość dobierania playlisty pod specyfikę danego gatunku gier.

Osobiście nie korzystam z konsol, więc nie mam możliwości sprawdzenia, czy Spotify dla Xboxa jest już dostępny do pobrania. Liczę więc na to, że dacie nam znać w komentarzach, czy aplikację można już instalować.

Aplikacja Spotify dla Xboxa One widoczna jest w Sklepie Windows pod TYM linkiem.

Źródło: MSPU