windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Muzyka i Wideo Programy

Muzyka Groove już wkrótce z nowymi funkcjami

Microsoft stara się nieustannie rozwijać swoje sztandarowe usługi. Jedną z nich ciągle pozostaje Muzyka Groove. Jej klient dedykowany systemowi Windows 10 już wkrótce najprawdopodobniej zostanie wzbogacony o nowe funkcje.

Koncern z Redmond nadal pragnie nawiązać konkurencję z serwisami takimi, jak Spotify czy Apple Music. Musi więc nieustannie dopracowywać klienta Muzyki Groove. Najnowsze pogłoski wskazują na to, że aplikacja zostanie w najbliższym czasie wzbogacona o funkcje takie, jak korektor graficzny, wizualizacje czy chociażby nowe możliwości w zakresie personalizacji.

Szczególnie ciepło może zostać przyjęty wspomniany equalizer (wielu z nas używało niegdyś tego, który wbudowany był w oprogramowanie smartfonów Lumia z Windows Phone na pokładzie). Nie wiadomo jeszcze jednak jakie predefiniowane ustawienia będzie on oferował użytkownikom. W kwestii nowych możliwości personalizacji Muzyki Groove prawdopodobnie Microsoft postawi na zmiany w zakresie doboru sugerowanych list odtwarzania oraz na zwiększenie możliwości edycji tych, które sami przygotowujemy.

Cieszy fakt, że Microsoft stale ulepsza swoje autorskie aplikacje. Miejmy nadzieje, że nowe funkcje Muzyki Groove zostaną wprowadzone już wkrótce. Z pewnością w pierwszej kolejności przetestują je członkowie programu Windows Insider. Czy zwiększą one popularność usługi? Czas pokaże.

Źródło: Windows Central