windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Urzadzenia Windows 10

Trzy nowe reklamy urządzenia Surface Laptop opublikowane przez Microsoft

Microsoft opublikował właśnie trzy nowe reklamy swojego urządzenia Surface Laptop. Amerykanie wytrwale dążą do tego, by uwydatnić zalety tego mobilnego i wydajnego komputera oraz by zainteresować nim jak najszersze grono użytkowników systemu Windows.

Reklamy opublikowane zostały na łamach serwisu YouTube, poprzez oficjalne konto Microsoft Surface. Ich wspólny przekaz to ukazanie urządzenia Surface Laptop jako eleganckiego (poczucia luksusu nadaje tu chociażby klawiatura pokryta alcantarą), doskonale wykonanego i wydajnego sprzętu oferującego jednocześnie kompaktowe rozmiary.

Nacisk położono także na to, by przedstawić wspomniany komputer jako urządzenie zarówno dedykowane pracy, jak i w charakterze świetnego centrum multimedialnego. Co prawda nie jest to sprzęt na pokładzie którego uruchomimy najnowsze gry na najwyższych ustawieniach (nie takie jest jego przeznaczenie – ograniczeniem jest tu m.in. system Windows 10 S czy układ graficzny), jednak warto zaznaczyć, że świetnie sprawdzi się w przypadku odtwarzania muzyki, oglądania materiałów wideo czy przeglądania zdjęć.

Microsoft Surface Laptop to urządzenie naprawdę godne polecenia, szczególnie wymagającym użytkownikom. Trudno jednak w tej chwili ocenić, czy sprzęt ten zdobędzie popularność równą Chromebookom, czy komputerom mobilnym od Apple. Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas. Amerykanie oferują Surface Laptop w kilku wariantach:

  • 128 GB / Intel Core i5 / 4 GB pamięci RAM – 4999zł > link
  • 256 GB / Intel Core i5 / 8 GB pamięci RAM – 6499zł > link
  • 256 GB / Intel Core i7 / 8 GB pamięci RAM – 7899zł > link
  • 512 GB / Intel Core i7 / 16 GB pamięci RAM – 10999zł > link

Źródło: MSPU