windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10

SMSy i powiadomienia z Androida na Windows 10 możliwe dzięki aplikacji Samsung Flow

Aplikacja Samsung Flow, która integruje wybrane telefony Samsunga z Windows 10 trafiła już jakiś czas temu do sklepu Windows 10, jednak początkowo obsługiwała jedynie komputery Samsunga pracujące na Windows 10. Ostatnia aktualizacja, przyniosła znaczące zmiany i aplikacji używać mogą posiadacze PC z Windows 10 innych firm.

Czym jest Samsung Flow i jak działa?

Samsung Flow to aplikacja, która umożliwia integrację wybranych modeli telefonów Samsunga z komputerem z Windows 10. Dzięki niej możesz odblokować komputer za pomocą smartfona, udostępniać zawartość między urządzeniami oraz synchronizować powiadomienia ze smartfona na tablecie/komputerze. Możesz też włączyć w smartfonie funkcję routera Wi-Fi, aby zapewniać połączenie tabletu/komputera z siecią.

Aplikację obsługują następujące urządzenia:

  • Tablety/komputery z systemem Windows: wymagany system Windows 10 z aktualizacją Creators lub nowszy (15063.413)(wymagania: komunikacja Bluetooth, Wi-Fi Direct, TPM)
  • Tablety z systemem Android: wymagany system Android Nougat lub nowszy
  • Telefony z systemem Android: wymagany system Android Marshmallow lub nowszy (Galaxy S8, S8+, S7, S7 Edge, S6, S6 Edge, S6 Edge+, Note 5, A5, A7)

Aplikację Samsung Flow na Androida oraz aktualną listę wspieranych urządzeń można znaleźć w sklepie Google Play™.

Przed instalacją Samsung Flow na komputerze z Windows 10 wymagane jest zainstalowanie sterowników od firmy Samsung. Link do aplikacji Samsung Flow na Windows 10 dostępny jest poniżej.

Pobierz Samsung Flow