windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Mobile

Aplikacja Evernote zniknie niebawem ze sklepu Windows Mobile

Właściciele jednej z ciekawszych aplikacji do zarządzania notatkami podjęli decyzje o wycofaniu aplikacji ze sklepu Windows Phone/Mobile oraz zakończeniu wsparcia dla mobilnej platformy Microsoftu oraz urządzeń Blackberry. Informacja taka podana została na oficjalnym blogu Evernote, fragment przeczytać możecie poniżej:

As of June 29, 2017, we’ll be discontinuing support for BlackBerry and Windows Phone. If you currently use Evernote on these platforms, you may continue to do so. Evernote, however, will no longer be available for download on these devices and we won’t be making any further updates.

Aplikacja wycofana zostanie ze sklepu już w najbliższy czwartek, 29 czerwca. Oznacza to, że nie będzie można jej pobierać na urządzenia mobilne z Windows. Aplikacja dalej dostępna będzie dla PC z Windows 10. Jeżeli do tego czasu zdążycie pobrać aplikację, będzie można z niej dalej korzystać, jednak nie będzie ona już oficjalnie wspierana przez producenta i nie będzie otrzymywała aktualizacji. Notatki oczywiście nie zostaną skasowane i w dalszym ciągu będzie do nich dostęp za pomocą aplikacji na innych platformach lub przez WWW.

Aplikację Evetnote pobrać możecie do 29 czerwca pod tym linkiem, jeżeli jednak szukacie alternatywy, skorzystajcie z OneNote wydanego przez Microsoft, który wg mnie jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż Evernote.