windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Windows 10 Windows 10 Mobile

What’s inside? – czyli coś dla fanów łamigłówek + kody dla czytelników

Doskonale wiadomo, że sklep Windows cierpi na niedobór aplikacji. Dlatego należy wspominać o produkcjach, zwłaszcza polskich twórców. Jedną z nich jest najnowsza gra „What’s inside?”.

Produkcja należy do gatunku gier logicznych. Nie jest ona długa, zawiera 50 poziomów, za co jednak nie należy jej przekreślać. Każdy poziom to innego rodzaju zadanie. Nie do końca zawsze jednak wiadomo co należy zrobić, głównie z powodu tego, że w grze nie występują polecenia. Głównym celem gry jest otwarcie pudełka, co stanie się możliwe po ukończeniu wszystkich poziomów.

Grę cechuje minimalistyczny interfejs, okrojony z wszystkich zbędnych rozpraszaczy. Każdy poziom można pominąć wtedy, gdy okaże się dla nas zbyt trudny. Jak mówi twórca gry – tutaj liczy się gameplay, a reszta jest zbędna.

Całość została wykonana przez polskiego developera, tegorocznego maturzystę, twórcę darmowej serii Logicos (również dostępnej w Microsoft Store). Sugerowana cena w sklepie to 5,99 zł (obecnie przeceniona na 4,49 zł). Tytuł jest dostępny na Windows 8/10 i Windows Phone 8.1/Mobile.

Pobierz What’s Inside

Specjalnie dla czytelników windowsowo.pl, twórca przekazał kody promocyjne aktywujące pełną wersję gry. Każdy kod jest jednorazowy, obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

MFK6Q-X293Q-WYMMV-WGD32-74K7Z
PXP3W-VDRVD-33X2G-H3DDG-HXWDZ
GDG4G-YHP6X-4CKPM-TXG9T-MKFPZ
FXFV4-CJ6TY-MV6P2-FG6F6-FKMQZ
VXRMF-3DQ7D-TYT49-V9DTF-T6K3Z