windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Mobile

Kolejne zdjęcia anulowanej Lumii 960 trafiły do Internetu

Kilka dni temu świat obiegły informacje o anulowanym projekcie telefonu z Windows Mobile – tym razem była to prawdopodobnie Lumia 960. Piszemy „prawdopodobnie” dlatego, gdyż nikt poza autorem zdjęć nie jest w stanie tego potwierdzić. Zdjęcia, które trafiły do Internetu tydzień temu zobaczyć możecie pod tym adresem.

Dziś w sieci pojawiły się kolejne fotki ukazujące nieco więcej:

Zdjęcia ukazują dokładniejszy układ przycisków i gniazd w telefonie. Potwierdziła się również obecność gniazda USB-C, potrójnej lapmy LED oraz dedykowanego przycisku aparatu. Na poprzednich zdjęciach pojawiła się również informacja, że telefon wyposażony miał być w procesor Snapdragon 820 oraz 20MP jednostkę aparatu. Design to oczywiście kwestia gustu, ale śmiało można powiedzieć, że chyba nie tego oczekiwaliśmy po następcy Lumii 950. Wygląd nie urzeka i zapewne nie wywołuje efektu WOW!

Z wcześniejszy przecieków wiemy jednak (czytaj więcej), że Microsoft pracuje nad nowym urządzeniem i nową wersją systemu, pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na nadejście nowego, lepszego urządzenia, które być może dołączy do rodziny Surface.

via: mspoweruser