windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Windows 10 Mobile

Zarejestruj się bezpłatnie na Build Tour Warsaw już dzisiaj!

Już za trzy tygodnie, w dniach 19-20 czerwca rusza konferencja Build Tour Warsaw 2017. Warszawa będzie organizatorem Build Tour już po raz drugi. Na konferencji zaprezentowane będą najważniejsze nowości ogłoszone podczas corocznej globalnej konferencji Build, skierowane do niezależnych dostawców oprogramowania oraz programistów. Zobacz naszą relację z ubiegłorocznej imprezy Build Tour Warsaw > LINK

Build Tour Warsaw 2017 to dwa dni konferencji

  • Dzień pierwszy: keynote, prezentacje techniczne i demo najnowszych rozwiązań ogłoszonych podczas konferencji Build 2017 w Seattle.
  • Dzień drugi (hackfest): całodniowe sesje kodowania z technologii chmurowych, cross-platformowych i desktopowych.

Na konferencji dostępna będzie również strefa Mixed Reality, w której uczestnicy konferencji będą mogli przetestować HoloLens i najnowsze urządzenia Mixed Reality partnerów MS, które pojawią się już wkrótce na rynku.

Wybrane tematy sesji technicznych i hackfestu: Web Apps/Progressive Web Apps, Azure, aplikacje Win32 wzbogacone o funkcje Windows 10, nowości w platformie UWP i Sklepie Windows, cross-platformowe aplikacje mobilne, Xamarin, boty i rozwiązania sztucznej inteligencji, kontenery, Serverless Computing, Mixed Reality.

Dodatkowe informacje

Cena: bezpłetne
Data: 19-20 czerwca 2017 roku
Lokalizacja: Hala Miejskich Zakładów Autobusowych, ul. Włościańska 52, Warszawa
Agenda i rejestracja dostępna na stronie wydarzenia.