windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Microsoft Urzadzenia Windows 10

Microsoft pomoże ci wybrać urządzenie Surface odpowiednie dla twoich potrzeb

Sprzęt z rodziny Microsoft Surface to z pewnością górna półka urządzeń, stanowiąca wzór dla naśladowców oraz wyznaczająca nowe trendy w elektronice użytkowej. Marka kojarzona ma być z prestiżem, profesjonalizmem i najwyższą jakością wykonania. Tak z pewnością jest. Ma to jednak swoją cenę. Wysoką cenę i to w dolarach przeważnie. To właśnie cena sprawia, że sprzęt ten nie jest kierowany do przeciętnego użytkownika komputera czy też do szerokiej grupy odbiorców. Microsoft celuje przede wszystkim w fanów marki, entuzjastów i przede wszystkim profesjonalistów potrafiących wykorzystać każdy element sprzętu w codziennej pracy.

Surface Pro

Rodzina urządzeń Surface stale się powiększa. W maju poznaliśmy dwa nowe urządzenia: Surface Laptop oraz Surface Pro. Stanowią one alternatywę dla obecnie dostępnych urządzeń takich jak Surface Book i Surface Pro 4 czy Surface Studio.

Które urządzenie Surface wybrać?

Jeżeli decydujemy się już na zakup urządzenia Surface wielu z nas może stanąć przed dylematem, które urządzenie właściwie będzie dla mnie odpowiednie? Tu z pomocą przychodzi Microsoft i specjalnie przygotowana strona, na której odpowiadając na kilka prostych pytań poznamy sugestie Microsoftu na temat urządzenia, które będzie dla nas odpowiednie. Strona dostępna jest pod tym adresem i obecnie jest ona tylko w języku angielskim. Pytania są jednak proste i poradzi sobie z nimi osoba choć trochę znająca język angielski.

Warto również dodać, że obecnie w Polsce dostępne są jedynie 3 modele Surface. Linki do polskiego sklepu Microsoft znajdziecie poniżej: