windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10

Microsoft Build Tour 2017 ruszy w przyszłym miesiącu. Warszawa jednym z organizatorów

Nie da się ukryć, że konferencja Microsoft Build 2017 odniosła ogromny sukces i wzbudziła zainteresowanie tysięcy developerów. Wszyscy oni przyjechali do Seattle, gdzie mogli spotkać się z technikami korporacji z Redmond i wysłuchać ich pomysłów na cyfrową przyszłość. Zaprezentowano sporo ciekawych rozwiązań, rozwiano wiele wątpliwości. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny – tradycyjnie – Amerykanie rozpoczynają objazd świata wraz ze swoimi technologiami. Już w przyszłym miesiącu ruszy szereg konferencji Microsoft Build Tour 2017.

Nie po raz pierwszy wspominam, że jedno trzeba korporacji z Redmond przyznać – potrafią organizować konferencje. Każda kolejna odsłona popularnego – jeden z najpopularniejszych na świecie zlot developerów – Microsoft Build odnosi niesamowity sukces i przyciąga do Ameryki tysiące programistów z całego świata. Nic dziwnego, bowiem prezentowane tam rozwiązania posłużą całej branży informatycznej.

Niestety cena wejściówek na Microsoft Build 2017 była naprawdę spora i nie każdy mógł sobie pozwolić na obecność. Doliczmy do tego ceny biletów lotniczych oraz wizę do Stanów Zjednoczonych i w konsekwencji otrzymamy niezły koktajl. Według korporacji z Redmond to jednak nie problem, a Amerykanie postanawiają – po raz kolejny – wyjść naprzeciw oczekiwaniom, jakie można zaobserwować u konsumentów.

Konferencje Build Tour 2017 już niebawem…

Już w przyszłym miesiącu wystartuje kolejna seria konferencji Microsoft Build Tour. Właśnie dzisiaj ogłoszono, gdzie dokładnie zlokalizowane zostaną spotkania z użytkownikami. Warto wspomnieć, że na tym wydarzeniu spotkamy się z dokładnie tymi samymi rozwiązaniami, jakie zaprezentowano w Seattle. Tym samym do dyspozycji zainteresowanych programistów, oddane zostaną: .NET, aplikacje webowe, UWP (Universal Windows Platform), Rozszerzona Rzeczywistość, Xamarin, Microsoft Azure, Cognitive services oraz wiele, wiele więcej.

Poniżej znajdziecie listę miast, w których odbędą się spotkania:

  • Szanghaj
  • Pekin
  • Seul
  • Monachium
  • Helsinki
  • Warszawa
  • Hajdarabad
  • Sydney

Bardzo cieszy nas fakt, że po raz kolejny konferencja odwiedzi stolicę Polski. Zeszłoroczne wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, o czym możecie przeczytać w naszym artykule traktującym o Build Tour Warsaw 2016:

//Build/ Warsaw: Microsoft się postarał! Konferencja w Polsce wyglądała niesamowicie

Najatrakcyjniejsze w tym wszystkim jest to, że konferencje są zupełnie darmowe i możecie się na nie dostać bez problemów. Wystarczy zarejestrować się na specjalnie przeznaczonej do tego stronie. Warto skorzystać z takiej okazji do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez Microsoft.

źródło: MSpoweruser