windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Urzadzenia Windows 10

Już dziś o godzinie 13:00 kolejna konferencja Microsoftu – nowy sprzęt w drodze

Aktualizacja 23.05.2017:

Konferencja startuje o godzinie 13:00 naszego czasu, zajrzyjcie na windowsowo.pl i zobaczcie co nowego zaprezentuje dzisiaj Microsoft.


Treść oryginalna 05.05.2017:

Nie milkną echa po zakończonej niedawno konferencji #MicrosoftEdu, na której poznaliśmy nowy sprzęt z rodziny Surface oraz nową odsłonę Windows 10 dla sektora edukacji, a już w sieci pojawiło się zaproszenie na kolejną konferencję Microsoftu, która odbędzie się 23 maja w Szanghaju. Warto dodać, że będzie to trzecie majowe spotkanie dla prasy i fanów marki, gdyż za kilka dni czeka nas jedno z największych wydarzeń w świecie Windows – /Build 2017.

O wydarzeniu poinformował nie kto inny jak Panos Panay, wiceszef działu Microsoft Devices:

Czego możemy spodziewać się po konferencji? Impreza opatrzona jest hashtagiem #MicrosoftEvent oraz #Surface, a więc niewątpliwie poznamy nowe urządzenie należące do tej rodziny. Nie będzie do prawdopodobnie całkiem nowy sprzęt, ale zapowiadany już od jakiegoś czasu Surface Pro 5 oraz może nowy Surface Book.

Maj niewątpliwie obfituje w nowości prezentowane przez giganta i czas pokaże, co jeszcze oprócz Surface Laptop oraz Windows 10 S ujrzymy w tym miesiącu.