windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Microsoft Urzadzenia Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile kompilacja 15063.2 dostępna w kanale Fast Ring

Do premiery nowej gałęzi dystrybucji Windows 10 – Creators Update – pozostało już bardzo niewiele czasu. Wszyscy spodziewaliśmy się, że wersja mobilna zostanie opóźniona względem tej przeznaczonej dla desktopów i tak się stało. Nie możemy potwierdzić, kiedy otrzymamy oficjalnie Windows 10 Mobile Creators Update, tymczasem Microsoft udostępnia w kanale Fast Ring kolejną poprawkę przeznaczoną dla naszych telefonów.

Najprawdopodobniej na najnowszą odsłonę Windows 10 Mobile przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bowiem Microsoft obecnie skupia się przede wszystkim na wersji desktopowej, która ma zadebiutować na komputerach osobistych już na początku kwietnia. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że wersja mobilna została nieco odsunięta w czasie, bowiem Amerykanie chcą dopracować swoje dzieło, zanim zostanie ono oddane do użytku użytkowników. Korporacja z pewnością chce uniknąć sytuacji, jaka miała miejsce w przypadku udostępnienia pierwszych wersji nowego systemu, kiedy liczba błędów była zatrważająco duża.

Wydaje się, że potwierdza to również działanie zespołów inżynierskich, które starają się eliminować wykryte przez testerów błędy. Dzisiaj do kręgu Fast Ring programu Windows Insider trafiła nowa wersja systemu przeznaczona dla urządzeń mobilnych. Dona Sarkar – szefowa programu Windows Insider – wspomniała, że w nowym buildzie zaimplementowano jedynie drobne poprawki.

Dajcie znać, czy znaleźliście jakieś ciekawostki w  najnowszej wersji Windows 10 Mobile. Wykryliście, o jakich poprawkach mówiła Dona? Czekamy na wasze komentarze.