windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Microsoft Promo Uncategorized Windows 10 Windows 10 Mobile

Konferencja „var Sovia = New Tech” – zapraszamy od godz. 10:30 na streaming z wydarzenia

Konferencja var Sovia = New Tech(); to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń technologicznych 2017 roku w Polsce. Microsoft zaprosił wielu znamienitych prelegentów, którzy opowiedzą zgromadzonym developerem, interesantom oraz dziennikarzom o możliwościach, stale wprowadzanych przez giganta z Redmond do codziennego użytku. O prestiżu mówi już sama obecność CEO Microsoftu – Satya Nadella – który poprowadzi sesję Keynote. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stream oraz naszą bezpośrednią relację z wydarzenia.


Niestety w przeciwieństwie do czerwcowej konferencji //Build Tour Warsaw 2016 jutrzejsze wydarzenie var Sovia = New Tech(); posiada znacznie bardziej ograniczoną liczbę miejsc. O ile w pierwszym wypadku warunkiem koniecznym do uczestnictwa była rejestracja, tak tutaj dochodzi jeszcze weryfikacja przez pracowników amerykańskiego giganta. Wszystko za sprawą ogromnego zainteresowania, jakim cieszy się wydarzenie.

Microsoft zapowiedział występy bardzo ciekawych prelegentów, którzy przybyli do Polski ze wszystkich stron świata. Możemy się spodziewać między innymi specjalistów z amerykańskiej centrali, w tym gronie zdecydowanie wyróżnia się CEO korporacji – Satya Nadella – którego nie mam zbyt często okazji gościć w naszym kraju. Ponad to spotkamy wielu ciekawych fachowców z działów Microsoft Research, Microsoft’s ISV Partners, a także społeczność MVP.

Poruszana tematyka z pewnością zainteresuje wielu z was, a to nie wszystko, bowiem Microsoft może mieć przysłowiowego „asa w rękawie”, czym dosłownie zwalą nas z nóg. Wśród zapowiedzianych kierunków, możemy wyróżnić: HoloLens, Azure, Bots and Conversation as a Platform, .NET Core, Cognitive Services, Xamarin cross-platform development, Biological Computing, Mobile DevOps, Node.js oraz Serverless Computing.

Wszystkich, którzy nie mają okazji bezpośrednio uczestniczyć w konferencji, zapraszamy na stream dostępny na naszej stronie jutro od godziny 10.30, a także relację, którą będziemy prowadzić dla was bezpośrednio z Warszawy. Spodziewajcie się dużej ilości zdjęć oraz ciekawostek, szczególnie zachęcamy do obserwowania fanpage’a na Facebooku oraz naszego konta na Twitterze.