windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Gry Microsoft RPG Windows 10 Xbox

Oto 5 najciekawszych tytułów nadchodzących w tym tygodniu dla konsoli Xbox One

Znajdujemy się w środku roku, a zatem w sezonie najkorzystniejszym dla graczy. Wszyscy – zarówno „konsolowcy”, jak i „pecetowcy” – oczekują nowych tytułów, które zawojują ich sprzęt i pozwolą spędzić kilka lub kilkadziesiąt przyjemnych godzin w świecie wirtualnej rozrywki. W tym tygodniu na konsoli Xbox One pojawi się kilka bardzo ciekawych tytułów – w tym rozszerzenie do gry Dark Souls III – którymi z całą pewnością warto się zainteresować.

Wśród naszych czytelników z pewnością znajdzie się wielu zainteresowanych mobilną rozgrywką. Muszę się wam przyznać, że również i ja jestem zapalonym fanem wirtualnej rozrywki, natomiast nowe produkcje potrafią wywołać dziecięcy wręcz uśmiech na mojej twarzy.

W obecnym czasie znajdujemy się w bardzo dogodnym okresie dla graczy, ponieważ przed nam zbliżające się targi E3 2017 oraz – co spotyka nas właściwie codziennie – kolejne premiery znanych (lub mniej) tytułów. Sprawdźmy, czego w tym tygodniu możemy oczekiwać na konsoli Xbox One. Czy znajdzie się jakaś pozycja, która będzie w stanie nas zaskoczyć?

SNAKE PASS

Kto by pomyślał, że niezależne puzzle mogą być ciekawe, co? Okazuje się, że to właśnie SNAKE PASS jest jedną z najciekawszych – niezależnych – tytułów zbliżających się do premiery na konsoli Xbox One. Nasze zadanie jest bardzo proste (pozornie), jako wąż musimy wspiąć się na samą górę przeszkody, wykorzystując jedynie nasze logiczne umiejętności oraz prawa fizyki. Nie muszę wspominać, że premiowane będzie zbieranie rozsianych po poziomach monet?

DARK SOULS III: THE RINGED CITY

Myślę, że gry Dark Souls III nie trzeba nikomu przedstawiać. Tytuł bardzo dobrze znany wśród graczy, zwłaszcza tych, którzy zostawili na nim sporo nerwów (wszystko za sprawą niemiłosiernego poziomu trudności). Już jutro, 28 marca rusza kolejne rozszerzenie przeznaczone dla graczy – dostępne również na konsoli – przynoszące zupełnie nową lokację, przeciwników, bronie oraz pancerze. To doskonała okazja, aby przypomnieć sobie zasady walki w tej niezwykle wymagającej produkcji.

VIKINGS: WOLVES OF MIDGARD

W zasadzie ta produkcja została u nas udostępniona już w ubiegły wtorek. Wspominamy o niej, ponieważ rozrywka z niej płynąca może naprawdę przysporzyć na waszych twarzach sporo uśmiechu. W zasadzie mechaniki gry jest bardzo podobna do tej, znanej nam z produkcji Blizzarda – Diablo – dlatego, według mnie, każdy fan gatunku RPG powinien spróbować swoich sił w tej produkcji.

THIMBLEWEED PARK

W tym wypadku mamy do czynienia z klasyczną grą przygodową typu point-and-click. Naszym zadaniem, wcielając się w kilka grywalnych postaci, będzie rozwiązanie zawikłanej zagadki morderstwa. Głównym atutem gry jest jej producent Ron Gilbert znany z wielu podobnych dzieł w przeszłości. Warto wspomnieć, że gra będzie w przyszłości wspierała funkcję Xbox Play Anywhere.

AIR GUITAR WARRIOR

Na sam koniec gra, która wymagać będzie od nas wysiłku fizycznego. Właśnie ta produkcja, będąca połączeniem shootera z grą muzyczną, sprawi, że rozrywka wirtualna stanie się jeszcze ciekawsza i po prostu nie będziecie w stanie się od niej oderwać. Cóż tu dużo mówić, po prostu trzeba spróbować.

źródło: MSpoweruser