windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Mobile

Microsoft rekrutuje do działu Windows Mobile

Microsoft rozpoczął właśnie rekrutacje do działu Windows and Devices Group’s – Windows Mobile. Na stronie careers.microsoft.com opublikowane zostały dwie oferty pracy w Redmond, Microsoft obecnie poszukuje Senior Program Managera, oraz Program Managera II do zespołu Windows Mobile.

Zadaniem Senior Program Manager będzie poprawa komunikacji oraz polepszenie doświadczeń płynących z korzystania z urządzeń. Osoba ta będzie również odpowiedzialna za komunikacje z operatorami oraz klientami biznesowymi.

Do zadań Program Managera należało będzie rozwijanie platformy mobilnej oraz funkcji w niej dostępnych. Pracownik odpowiedzialny będzie za komunikacje z klientami, kwestie aktualizacji oraz bezpieczeństwa urządzeń.

Obie oferty pracy dostępne są na stronie careers.microsoft.com:

Nowe oferty pracy związane z Windows Mobile po raz kolejny potwierdzają, że Microsoft nie odpuszcza rynku mobilnego. Niejednokrotnie firma zapewniała to przy okazji rożnych konferencji oraz wywiadów prasowych, dziś mamy kolejne tego potwierdzenie. Przydałoby się jeszcze, żeby za słowami szły czyny, wszyscy fani chyba czekają na to z niecierpliwością.

Być może czegoś więcej dowiemy się przy okazji konferencji „var Sovia = New Tech”, która odbędzie się w Warszawie już 29 marca. Gościem specjalnym będzie Satya Nadella. My również wybieramy się na ten event, więcej informacji na jego temat znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: MSPU