windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Microsoft Programy Promo Windows 10 Windows 10 Mobile

Konferencja „var Sovia = New Tech” w Warszawie już 29 marca. Gościem specjalnym – Satya Nadella

Już w najbliższym tygodniu wszyscy miłośnicy technologii Microsoftu będą mieli nie lada uciechę. W Warszawie odbędzie się jedna z ciekawszych konferencji przeznaczonych dla programistów – var Sovia = New Tech ();. Jednym z zaproszonych prelegentów jest nie kto inny, jak sam CEO korporacji, Satya Nadella. Jedno można powiedzieć, warto pojawić się tego dnia w Muzeum Żydów Polskich.

To wydarzenie bez precedensu, CEO największej korporacji informatycznej na świecie zagości w Warszawie. Trzeba przyznać, że po bardzo udanej konferencji Build Tour Warsaw 2016 jedynie kwestią czasu było zorganizowanie kolejnego, równie wielkiego wydarzenia w naszym kraju. Sytuacja nadarzyła się stosunkowo w niedalekim terminie, ponieważ nowe spotkanie developerów odbędzie się już w najbliższą środę 29 marca w Warszawie.

Czego dotyczyć będzie spotkanie programistów w stolicy? Przede wszystkim technologii wirtualnej (Rzeczywistości mieszanej). Microsoft planuje przedstawić działanie urządzeń HoloLens, ale to nie wszystko, powiem dostępne informacje umożliwiają nam rozeznanie również w innych obszarach informatyki.

Pełną Agendę odnajdziecie tutaj.

Plany są bardzo ambitne, omówione kwestie mają dotyczyć między innymi: HoloLens, Azure, Bots and Conversation as a Platform, .NET Core, Cognitive Services, Xamarin cross-platform development, Biological Computing, Mobile DevOps, Node.js oraz Serverless Computing.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele różnych sekcji Microsoftu. Spotkamy tutaj osoby z Microsoft Research, Microsoft’s ISV Partners oraz społeczności MVP. Najważniejszym wydarzeniem całej konferencji będzie bez wątpienia sesja Keynote, którą poprowadzi CEO Microsoftu – Satya Nadella.

Relację z tego wydarzenia będziecie mogli obejrzeć w naszym serwisie, natomiast po konferencji spodziewajcie się tekstu podsumowującego, ponieważ wybieramy się na to wydarzenie. Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania do zaproszonych gości, dajcie znać. Postaramy się uzyskać satysfakcjonujące was odpowiedzi.

Na relację zapraszamy w środę 29 marca od godziny 11.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu.

źródło: Microsoft