windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Windows 10 Mobile

Aktualizacja Creators Update dla Windows 10 już 11 kwietnia

Jak informuje portal mspoweruser.com, powołując się na swoje wewnętrzne źródła, aktualizacja Windows 10 Creators Update wydana ma zostać 11 kwietnia. Nie są to informacje oficjalne podane przez Microsoft, jednak portal twierdzi, że trzech niezależnych informatorów przekazało taką samą informację.

Pierwsze plotki o wydaniu Creators Update (aka Redstone 2) pojawiły się już na początku stycznia i od tej pory termin ten nie był zmieniany. Portal donosi również, że „finalna” wersja systemu jaka wydana zostanie użytkownikom podpisana ma być przez Microsoft już w następnym tygodniu. Oczekuje się również, że Microsoft oficjalnie poda datę wypuszczenia aktualizacji pod koniec marca lub na początku kwietnia.

Z wcześniejszych doniesień wiemy również, że niestety aktualizacja Creators Update nie będzie wydana w tym samym czasie dla telefonów i PC. W tym przypadku są to informacje oficjalne, podane przez pracownika Microsoftu. Więcej na ten temat przeczytać możecie w tym artykule.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że nie są to informacje oficjalnie potwierdzone przez Microsoft, a co za tym idzie data może jeszcze ulec zmianie, jak to nie jednokrotnie bywało w przeszłości. Myślę, jednak, że z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć możemy, że w kwietniu będziemy cieszyć się nowymi funkcjami w Windows 10 dla PC i mobile.

Źródło: mspoweruser