windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Windows 10 Mobile

Odświeżony HP Elite X3 pojawia się na targach MWC – zdjęcia

Pewnie nie jeden z was zawiedziony jest tegorocznymi targami MWC 2017, gdyż póki co nie ujrzeliśmy na nich nic ciekawego związanego z Windows Mobile i raczej do końca nie zapowiada się, że coś zobaczymy. Taka sytuacja była jednak do przewidzenia na długo przed targami i chyba tylko niepoprawni optymiści liczyli na nowy telefon z mobilnym Windowsem na pokładzie.

Na targach można było jednak dostrzec coś „nowego” z Windows Mobile, a właściwie to koncept odświeżonego modelu HP Elite X3, który zauważyli reporterzy z pcworld.com. Na zdjęciach opublikowanych na portalu widać zdecydowane różnice między obecnie znanym modele Elite X3, a (prawdopodobnie) jego następcą:

  1. Frontowy aparat przeniesiony został na lewa stronę.
  2. Cieńsza ramka/brzeg telefonu.
  3. Brak głośnika Bang & Olufsen  na dole (być może nie został jeszcze włączony do konceptu).
  4. Zmiany na górnej ramce telefonu.
  5. Prawdopodobnie nowy model jest cieńszy, jednak redaktorce nie udało się tego zmierzyć.

Poniżej zobaczyć możecie zdjęcia wykonane przez Melisse Riofrio z pcworld.com (ostatnie zdjęcie przedstawia obecny model):

Rzecznik prasowy HP zapytany o ten model odparł krótko: „telefon ten pokazuje jak widzimy przyszłe odsłony Elite X3”.

Póki co nie pojawiło się więcej informacji na temat tego modelu, nie jest znana jego specyfikacja ani tym bardziej cena. Spekuluje się jednak, że przyszły model napędzany może być przez najnowszego Snapdragona 835 i… Windows 10. Czas pokaże, jednak jak zwykle, musimy uzbroić się w cierpliwość.