windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności HP Microsoft Urzadzenia Windows 10 Mobile

HP Elite x3 otrzymuje kolejną aktualizację oprogramowania układowego

Firma HP znana jest z niezwykłej dbałości o swojego klienta. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ – jak wiemy – społeczność biznesowa, do której firma adresuje swoje urządzenia, jest bardzo wymagająca. W zeszłym roku Amerykanie wydali urządzenie klasy Premium oparte o system Windows 10 Mobile, które docelowo kierowane było właśnie do przedsiębiorców, którym zależało przede wszystkim na szybkości działania oraz bezpieczeństwie gromadzonych danych.

Wielu komentatorów bardzo pochlebnie wypowiadała się na temat wydanego w zeszłym roku HP Elite x3. Flagowe urządzenie od amerykańskiej firmy jest w chwili obecnej jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym, urządzeniem działającym pod kontrolą mobilnej wersji systemu Windows 10.

Jak doskonale wiemy, biznes rządzi się swoimi prawami. Właśnie dlatego wszyscy przedsiębiorcy przykładają niezwykle dużą uwagę do kwestii zabezpieczeń. Firma HP przez długi czas poszukiwała odpowiedniej platformy, której poziom bezpieczeństwa byłby zdecydowanie odpowiedni. Padło na Windows 10 Mobile, ponieważ właśnie ten system okazał się najmniej podatny na wszelkiego rodzaju próby włamań. Microsoft udowodnił, że w tej kwestii można na nim polegać.

Oczywistością jest, że aby klient biznesowy mógł czuć się bezpiecznie, potrzebuje stałych aktualizacji oprogramowania układowego dla swojego urządzenia. Czasy się zmieniają, a zatem zabezpieczenia również. Technicy z HP doskonale zdają sobie z tego sprawę i jako jedni z nielicznych aktualizują oprogramowanie układowego swoich telefonów. Warto wspomnieć, że takie update poprawiają nie tylko poziom zabezpieczeń, ale także ogólne działanie urządzenia oraz jego możliwości.

Wczoraj do użytkowników trafiła nowa aktualizacja Firmware od HP. Najnowsze oprogramowanie oznaczone numerem 0002.0000.0026.0118 przynosi sporo zmian i usprawnień. Dotyczą one takich dziedzin, jak: jakość zdjęć wykonanych aparatem, poprawy wydajności oraz wsparcia dla nowości, jaką jest wydany przez HP czytnik kodów kreskowych.

Tutaj znajdziecie pełną listę zmian w najnowszej aktualizacji oprogramowania układowego dla HP Elite x3:

 • Aparat fotograficzny:
  – Poprawiono jakość zdjęć w ciemnych pomieszczeniach z wykorzystaniem diody flash.
  – Auto focus otrzymał pewne usprawnienia, które mają przyspieszyć jego pracę.
 • Sieci:
  – Aktualizacja APN dla takich operatorów, jak: Orange, MegaFone, Vodafone.
 • System:
  – Zoptymalizowano czyszczenie pamięci
  – Poprawiono ogólną szybkość uruchamiania aplikacji
 • Akcesoria
  – Dodano wsparcie dla HP Elite x3 Barcode Scanner Jacket.

Jak widać zmian jest trochę i z pewnością posłużą one użytkownikom. Wielu twórców sprzętu powinno uczyć się od HP, jak postępować z klientem i urządzeniami, które wydaje się na rynek. W ostatnim czasie amerykańska firma znacznie przyspieszyła z dostarczaniem ulepszeń dla swoich klientów, czym – bez wątpienia – zaskarbiła sobie ich sympatię.

źródło: MSpoweruser