windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Programy Windows 10 Mobile Windows Phone

WhatsApp Status także na Windows Phone/Mobile

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że WhatsApp wzbogaca swoją aplikacje o ulepszoną opcję statusu, znaną dobrze użytkownikom innych platform, np: Snapchata.

Dwa dni temu na blogu WhatsApp pojawiła się informacja:

Z radością ogłaszamy, co zbiega się z naszymi ósmymi urodzinami WhatsApp, że odświeżamy naszą funkcję statusu. To dzisiaj właśnie wchodzi w życie aktualizacja statusu, dzięki której możliwe jest udostępnianie zdjęć oraz filmów dla znajomych i kontaktów WhatsApp w łatwy i bezpieczny sposób. Tak, nawet Twoje aktualizacje statusu są w pełni szyfrowane.

Tak jak osiem lat temu, kiedy założyliśmy WhatsApp, ta nowa i wzbogacona funkcja statusu pomoże Ci z łatwością informować Twoich znajomych, którzy używają WhatsApp o tym, co u Ciebie słychać. My wszyscy tu w WhatsApp mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasza nowa funkcja!

Warto również dodać, że WhatsApp Status, czyli grafiki i filmiki udostępniane dla naszych kontaktów będą automatycznie znikały po 24h.

Funkcja nie ominie również platformy Windows Phone. Docierają do nas pierwsze informacje, że aktualizacja aplikacji WhatsApp na telefony z Windows wspierająca nowe statusy pojawia się już w niektórych krajach, m.in w: Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Holandii. W ciągu najbliższych godzin ma również pojawić się na pozostałych rynkach.

Aplikację pobrać możecie klikając na poniższy link:

Pobierz WhatsApp

Jak podoba się wam ta nowość w komunikatorze? Jest potrzebna czy uważacie ja za zbędny „bajer”? Dajcie znać w komentarzach.