windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Samsung Tablety Urzadzenia Windows 10

Czy Samsung tworzy swojego Surface Booka? Aplikacja do Galaxy Book pojawia się w sklepie Windows

Urządzenia 2 w 1 łączące cechy tabletu i laptopa przyjmują się na rynku i cały czas zdobywają popularność. Po sukcesie jaki niewątpliwie odniósł tablet Surface Pro, pojawiło się sporo urządzeń naśladujących to urządzenie, a producenci zaczęli dostrzegać potencjał i lukę na rynku. Asus, Acer, Lenovo, HP – każda z tych firm posiada w swojej ofercie konwertowalnego lub hybrydowego notebooka.

Microsoft poszedł za ciosem i wydał kolejną hybrydę Surface Booka, która niewątpliwie stała się ikoną technologii i jest marzeniem nie jednego entuzjasty sprzętu elektronicznego. Wszystko wskazuje na to, że kolejne tego typu urządzenie pojawi sie niedługo na rynku, tym razem ma być to sprzęt od Samsunga.


Sprawdź cenę Surface Pro 4 od Microsoftu -> LINK


Skąd takie podejrzenia? W sklepie Windows pojawiła się własnie aplikacja Book Settings wydana przez Samsunga i przeznaczona własnie go Galaxy Booka, którego jeszcze nie ma.

O samym urządzeniu nie wiemy właściwie jeszcze nic poza tym co widzimy na zrzucie ekranu z aplikacji. Ma on posiadać ekran Amoled oraz obsługę rysików – czyli nic nadzwyczajnego. Urządzenie prawdopodobnie zaprezentowane zostanie na MWC 2017 w Barcelonie i będzie następcą ubiegłorocznego modelu Galaxy TabPro S, który również pracował pod kontrolą Windows 10.

Źródło: WMPU