windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Microsoft Promo Windows 10 Windows 10 Mobile

Wielkie odliczanie do Microsoft Build 2017 rozpoczęte – bilety w sprzedaży od 14 lutego

Konferencja Microsoft Build to jedno z najważniejszych wydarzeń medialnych, programistycznych i sprzętowych w ciągu całego roku. Zazwyczaj Amerykanie starają się przy organizacji tego typu wydarzeń i prezentują na nich bardzo ciekawe rozwiązania, które następnie ułatwiają życie wielu developerom. Media również otrzymują swój kawałek, ponieważ bardzo często słyszymy o nowościach w systemie, o nowych urządzeniach i pomysłach, jakie amerykański gigant chce realizować w najbliższym okresie.

Microsoft Build jest z nami od ponad 6 lat. Dla przypomnienia, po raz pierwszy wydarzenie zostało przeprowadzone w 2011 roku i zachwyciło wielu użytkowników oraz developerów. Nie da się zaprzeczyć, że od tamtego momentu, to właśnie Build jest jedną z najważniejszych konferencji informatycznych w całym roku kalendarzowym. Zazwyczaj gromadzi ogromną rzeszę widzów, ponieważ tradycją Amerykanów jest udostępnianie przekazu z wydarzenia za pomocą Internetu.

Tegoroczna edycja konferencji Build będzie przełomowa ze względu na dwie, bardzo ważne zmiany. Przede wszystkim zerwano z tradycyjnym do tej pory miejsce, to znaczy San Francisco. Amerykanie postanowili zorganizować wydarzenie bliżej swojej macierzystej lokacji i tym samym, w tym roku media techniczne skupią swoją uwagę na Seattle. Również data uległa znacznej zmianie, została znacznie przesunięta z tradycyjnego przełomu marca i kwietnia, na – uwaga – początek maja. Microsoft Build 2017 rozpocznie się 10 maja i potrwa do 12 maja włącznie.

Amerykanie spodziewają się wizyty, co najmniej 5000 developerów – liczby te nie uwzględniają osób oglądających przekaz w Internecie – a ilość miejsc jest znacznie ograniczona. Wczoraj ogłoszono, że bilety na to wydarzenie będą dostępne w sprzedaży od 14 lutego. Pamiętajcie jednak, że ich cena nie jest mała i może powalić na kolana niejednego chętnego.

Z doniesień różnych źródeł wynika, że użytkownicy podczas konferencji będą mogli nauczyć się różnych przydatnych rzeczy.

  • Mixed-reality experiences
  • Cutting edge, intelligent cloud apps
  • Simplified end-to-end dev ops experiences
  • Mobile experiences for nearly any device
  • Apps that make your customers more productive
  • AI-powered apps we have yet to imagine

Jeżeli jesteście zainteresowani bezpośrednim uczestnictwem w Microsoft Build 2017, link do rejestracji możecie odnaleźć tutaj: Build 2017

źródło: MSpoweruser