windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows Phone

[Problem rozwiązany] Błąd logowania na konta Microsoft po przywróceniu Windows Phone 8.1

Aktualizacja u dołu wpisu

Od wczoraj docierają do nas sygnały mówiące o tym, że cześć z was może mieć problemy z zalogowaniem się do konta Microsoft po przywróceniu ustawień fabrycznych w Windows Phone 8.1 lub powrocie do Windows Phone 8.1 z Windows 10 Mobile.

Paweł pisze do nas:

Mam problem z zalogowaniem się na konto Microsoft. Zaktualizowałem telefon do oficjalnej wersji win 10 po czyn używając windows recovery wróciłem do 8.1 . Nie mogę teraz zalogować się na konto , sprawdzałem ustawienie daty itp… Z kompa normalnie się loguje. Wyskakuje komunikat ze chwilowo nie możemy się połączyć spróbuj później. Co mogę zrobić? Telefon na śmietnik? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedz Paweł

Problem jest już znany pracownikom Microsoftu, którzy na swoim forum pomocy napisali, że badają temat:

We are investigating reports from Lumia users who have experienced the error „We can’t connect at this moment. Wait for a little while and try again” and those who received an error code 80070020.

Dajcie znać czy tez macie problemy z zalogowaniem się na konto. Jak tylko sytuacja ulegnie zmianie, damy wam znać.

Aktualizacja 07.02.2017

Dziś po godzinie 5 rano naszego czasu logowanie do kont MS na Windows Phone 8.1 zaczęło funkcjonować prawidłowo. Również wy informujecie w komentarzach, że logowanie jest już możliwe. Microsoft nie wydal jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie awarii, jeżeli je poznamy, damy wam znać.