windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Mobile

Nowa kompilacja Windows Mobile w programie Windows Insider opóźniona ze względu na błedy

Wczoraj wieczorem udostępniona została najnowsza kompilacja Windows 10 dla PC oznaczona numerem 15025. O nowościach i zmianach w tym wydaniu możecie przeczytać w naszym wpisie dostępnym pod tym adresem. Microsoft nie zdecydował się jednak udostępnić mobilnej kompilacji o tym samym numerze, ze względu na błędy jakie zostały w niej znalezione.

Z informacji jakie podała Dona Sarkar wynika, że powodem wstrzymania kompilacji był błąd uniemożliwiający uczestnictwo w Bug Bash, czyli programie wyzwań dla Insiderów, które dostępne są w Feedback Hub (czytaj i tym poniżej). Czy to wystarczający powód by wstrzymywać wydanie kompilacji? Dla większości Insderów pewnie nie, jednak pamiętajmy, że celem programu jest zebranie jak największej ilości informacji o systemie i wyłapanie błędów, które pozwolą udoskonalić system.

Piątek rano (naszego czasu) będzie zatem ostatnim terminem na kompilację Mobilna w tym tygodniu. Jeżeli nie otrzymamy jej jutro, na następną wersję będziemy musieli czekać przynajmniej do wtorku.