windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności HP Microsoft Urzadzenia Windows 10 Mobile

HP udostępnia nową aktualizację firmware dla Elite x3

Od premiery urządzenia HP – Elite x3 – minęło już trochę czasu, a sprzęt w dalszym ciągu otrzymuje aktualizacje oprogramowania układowego, co jest bardzo pozytywną informacją. Dla przypomnienia, telefony Microsoftu mogły liczyć na takie wsparcie przez dość krótki okres, a i to w bardzo nieregularny sposób i z pewnymi problemami. Wczoraj amerykańska firma udostępniła nową aktualizację oprogramowania dla swojego flagowego modelu.

Telefon przeznaczony głównie dla biznesu, z wykorzystaniem najnowszych technologii umożliwiającej jeszcze bardziej optymalną pracę. Właśnie tak swoje najnowsze urządzenie reklamowała amerykańska firma HP tuż przed premierę, jak i już po niej. Elite x3 nie zawojował rynku, jednak trzeba przyznać, że sprzęt miał zadatki, aby stać się wielkim, gdyby nie ta cena… Wyposażony w najlepsze podzespoły, współpracujący z aż dwoma przestrzeniami rozszerzeń – Continuum oraz HP WokrSpace – jest do dnia dzisiejszego najlepszym sprzętem pod tym kątem. Na pokładzie znalazł się Windows 10 Mobile, co niektórych obserwatorów mogło zaskoczyć, jednak Amerykanie wyjaśnili to w sposób bardzo dosadny – Windows 10 Mobile to najlepiej zabezpieczony system, a tego oczekujemy dla naszych klientów biznesowych.

Wczoraj firma HP wypuściła kolejną aktualizację oprogramowania układowego dla swojego flagowca. Jest to niejako tradycja, ponieważ takowe update mają miejsce bardzo często i użytkownicy z pewnością nie mają powodu do narzekania, że producent ich zaniedbuje.

Najnowsza wersja oznaczona jest numerem 0002.0000.0023.0113, natomiast poprzednia 0002.0000.0018.0105. HP nie udostępniło oficjalnej listy zmian, jednak użytkownicy donoszą o przyspieszeniu pracy Windows Hello, a także o poprawkach w różnych dziedzinach pracy telefonu. Poprawie uległ ogólny komfort korzystania ze sprzętu.

Aktualna aktualizacja to już 4 od HP w przeciągu ostatnich kilku miesięcy, co jest niezwykle pozytywną wiadomością dla wszystkich użytkowników sprzętu od tego producenta. Wsparcie dla urządzenia z Windows 10 Mobile na pokładzie stoi na bardzo wysokim poziomie i wiele firm mogłoby brać przykład od Amerykanów.

Jeżeli korzystacie z Elite x3 i odnajdziecie jakieś nowości, dajcie koniecznie o tym znać w komentarzach. Czekamy na wasze komentarze.

źródło: Windows Central