windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Windows 10 Mobile

Odpowiedz na ankietę dotyczącą Windows Insider i zdobądź szansę na wygranie 1500 dolarów

Windows Insider, czyli niejawny program testów oprogramowania od Microsoftu wystartował 1 października 2014 roku i w swoim założeniu miał być nowym narzędziem firmy Microsoft, mającym usprawnić pracę nad Windows 10 i wersją mobilną tego systemu. Program powstał po to, aby umożliwić zbieranie opinii i informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym na temat wczesnych wersji systemu,  tak aby można było w szybki sposób reagować na błędy i zapotrzebowania użytkowników.

Opinie na temat testowanego systemu możemy w prosty sposób przekazać do Microsoftu za pomocą FeedbackHub. Teraz jednak Microsoft potrzebuje od nas innych informacji, które mogą pomóc ulepszyć sam program Windows Insider. Powstała specjalna ankieta, w której ocenić możemy działanie programu i naszą satysfakcję z uczestnictwa w nim, dostępna jest ona pod tym adresem.

Dla zachęty przygotowana została również nagroda. Wszyscy, którzy odpowiedzą na pytania i dotrą do końca ankiety mają szansę zgarnąć 1500 dolarów w bonie do sklepu MicrosoftStore.com. Ankieta ważna jest do 6 lutego, dodatkowe informacje na temat warunków znajdziecie pod tym adresem.


Więcej na temat historii programu i uczestników programu Windows Insider znajdziesz na tej stronie. Jeżeli jeszcze nie jesteś w programie niejawnych testów, a chciałbyś dołączyć, zapoznaj się z naszym poradnikiem: Jak dołączyć do programu i zainstalować testowe wersje Windows 10.

Źródło: MSPU, grafika