windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Bez kategorii Microsoft Recenzje Windows 10

Aktualizacja Windows 10 build 14393.726 dla PC i Mobile dostępny w kanale Release Preview

Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych do testerów programu Windows Insider, trafiła nowa kompilacja Windows 10 z kręgu Redstone 1 1. RS 1 nie jest już priorytetem dlatego nie powinniśmy się spodziewać żadnych specjalnych nowości, czy przełomowych funkcji. Każda kolejna kompilacja systemu w starszej gałęzi zawiera jedynie drobne poprawki oraz udoskonalenia, tak aby poprawić odczucia związane z użytkowaniem naszych urządzeniach.

Dzisiaj w nocy Microsoft udostępnił nową aktualizację Windows 10 dla PC i Mobile oznaczoną numerem 14393.726 (KB3216755 w przypadku PC). Nie przynosi ona żadnej rewolucyjnej zmiany, a jedynie poprawę wcześniej wykrytych błędów oraz delikatne usprawnienia w samym funkcjonowaniu systemu. Kompilacja dostępna jest na komputerach osobistych i telefonach, może ja pobrać każdy obecny w kanale Release Preview w programie Windows Insider.

Microsoft w związku z niedużymi zmianami nie udostępnił oficjalnego dziennika zmian, dlatego o każdym wykrytym usprawnieniu, dajcie znać w komentarzach.

Nie wiadomo, kiedy wspomniana wersja trafi do użytkowników ostatecznych (nie będących w programie Windows Insider). Może to nastąpić już niebawem, pod warunkiem, że nie zostaną wykryte błędy krytyczne, uniemożliwiające pracę z urządzeniem.

Dajcie znać, co myślicie o nowej kompilacji. Zauważyliście w niej jakieś nowości? Jakie są wasze odczucia związane z jej działaniem? Czekacie na kolejne wersje z kręgu dystrybucji Redstone 2? Podzielcie się z nami swoimi opiniami.

Jeżeli jesteście zainteresowani testami systemu Windows 10 i Windows 10 Mobile oraz chcecie dołączyć do programu Windows Insider zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem: Jak zostać uczestnikiem programu Windows Insider.

źródło: MSpoweruser