windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Programy Windows 10 Windows 10 Mobile

Popularny komunikator Viber otrzymuje aktualizacje na Windows 10 i Windows 10 Mobile

Kilka dni temu, informowaliśmy, że właściciele aplikacji Runtastic oraz Minecraft PE przestają rozwijać swoje produkty na mobilna platformę Microsoftu. Nie była to dobra wiadomość, tym bardziej, że właścicielem drugiego tytułu jest właśnie Microsoft.

Nie wszyscy jednak rezygnują, są firmy, które w dalszym ciągu wierzą w idee aplikacji UWP i dalej je rozwijają. Właśnie dziś dosyć sporą aktualizację otrzymał komunikator Viber, którego z pewnością zaliczyć możemy do jednego z popularniejszych.

Aktualizacja Vibera (pomimo, że nie widoczna jeszcze u wszystkich) przynosi usprawnienia w kwestii wyglądu oraz użyteczności. Do najważniejszych zmian zaliczyć możemy:

  • ulepszone menu udostępniania, teraz do wyboru mamy: send photo & video, take photo & vide, send file, share contact, send location, hold & talk;
  • możliwość wysyłki więcej niż jednego załącznika,
  • własna galeria zdjęć otwierana po wybraniu udostępniania zdjęcia.

Aktualizacja dostępna jest dla Windows 10 PC i mobile. Dostępność aktualizacji sprawdzić możecie w sklepie przechodząc do opcji Pliki do pobrania i aktualizacje lub przechodząc bezpośrednio do aplikacji po kliknięciu na link poniżej.

Pobierz Viber

Źródło: windowscentral.com