windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Urzadzenia Windows 10 Windows 10 Mobile

Telefon, który po rozłożeniu może być tabletem – Microsoft patentuje nowy projekt

Choć nie każdy patentowany produkt doczeka się realizacji, to zdecydowanie warto wspomnieć o tym, który niedawno opatentował Microsoft, i o którym dzisiaj donosi portal mspoweruser.com. Mowa o urządzeniu 2 w 1 (lub nawet 3 w 1) i tym razem nie jest to tablet i komputer, a tablet, (phablet) i telefon.

Zdjęcia patentu, który trafił do internetu pokazują urządzenie mobilne niewielkich rozmiarów, które za sprawą „magicznych” zawiasów zmieniają go w spore urządzenie, które wygląda po rozłożeniu jak tablet. O samym projekcie nie wiadomo za dużo poza rozmiarami i rozdzielczością, która podana jest na jednym ze zrzutów ekranu. Czy tak właśnie może wyglądać nowe urządzenie – Surface Phone?

Urządzenie z pewnością jest interesujące z punktu widzenia geeka, ale czy przyjmie się w realnym świecie? Dajcie znać co sądzicie o takim wynalazku, bo to słowo chyba opisuje najlepiej to urządzenie. Czy bylibyście zainteresowani takim sprzętem, czy może lepiej niech MS schowa ten projekt głęboko do szuflady i nie wyciąga go przez najbliższe kilka lat?