windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Microsoft Surface Phone Urzadzenia Windows 10 Windows 10 Mobile

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia urządzenia urządzenia, które mogą ukazywać Surface Phone

Jeszcze chyba żadne urządzenie nie wzbudzało w użytkownikach tyle emocji, co legendarny i oficjalnie nieogłoszony Surface Phone. Wszyscy na niego czekamy, jednak nie mamy pewności, czy w ogóle pojawi się na rynku. Wiele działań korporacji z Redmond wskazuje na to, że istnieje taka szansa, a to rodzi pole do domysłów i spekulacji. Wczoraj do Internetu trafiły zdjęcia nowego urządzenia, które do złudzenia przypomina Surface Phone, jakiego znamy z dotychczasowych renderów.

Na temat domniemanego flagowca od Microsoftu wiemy już przypuszczalnie naprawdę dużo. Jeżeli wszystkie pogłoski i plotki, które do tej pory krążą po sieci okażą się prawdą, to czeka nas niemała rewolucja w sposobie wykorzystywania sprzętu mobilnego. Amerykanie jednak niczego nie potwierdzają i pozostawiają użytkownikom szerokie pole do domysłów i spekulacji na temat nowego urządzenia. W ostatnim czasie pojawiły się bardzo ciekawe teorie, według których najnowszy telefon z Redmond wcale nie otrzyma nazwy Surface Phone. To dopiero byłoby zaskoczenie.

Wczoraj w sieci udostępnione zostały zdjęcia, które mogą potwierdzić nam prace nad nowym urządzeniem Amerykanów. Do złudzenia przypomina ono sprzęt, który do tej pory mieliśmy przyjemność widzieć jedynie na renderach przedstawiających właśnie planowanego flagowca Microsoftu. Sami zobaczcie i powiedzcie, co na ten temat myślicie. Co ciekawe sprzęt ze zdjęć nosi właśnie nazwę Surface Phone.

Niestety nie można potwierdzić autentyczności tych zdjęć, a więc – znowu – w strefie szerokiej spekulacji pozostaje kwestia: „Czy to naprawdę Surface Phone?”. Niektóre źródła sugerują, że może to być ostatni prototyp flagowca, ewentualnie urządzenie napędzane przez układ Intela, ostatecznie anulowane przez Microsoft.

Premiera Surface Phone podobno ma zbiegać się wraz z wydaniem nowej aktualizacji do Windows 10 i Windows 10 Mobile – Redstone 3 – zapowiadanej na koniec przyszłego roku.  Pozostaje więc czekać na nowe informacje dotyczące zarówno samego sprzętu, jak i sugerowanej daty debiutu.

Aby podkręcić nieco atmosferę dodam, że nowe urządzenie może działać na pełnym systemie Windows 10 wraz ze wsparciem dla aplikacji Win32. Oznaczałoby to niesamowite możliwości dla wszystkich posiadaczy i praktycznie rozwiązałoby problem niskich udziałów Microsoftu w rynku mobilnym. Oczywiście to wszystko plotki, a dopiero czas zweryfikuje ich autentyczność.

źródło: NPU