windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10

Aktualizacja Windows 10 dostępna dla uczestników programu Windows Insider

Dziś w godzinach wczesno-porannych zaczęła pojawiać się aktualizacja w programie Windows Insider dla komputerów PC. Aktualizacja podnosi numer rewizji do 14986.1001 (zmiana z 14986.1000) co wskazuje na to, że nie zawiera ona żadnych nowych funkcjonalności, a jedynie poprawki błędów.

Aktualizacja oznaczona jest kodem KB3206309 jednak w tym momencie w bazie wiedzy Microsoftu nie znajduje się żaden wpis na jej temat. Nie wiemy zatem jakie dokładnie poprawki przygotował dla nas tym razem Microsoft, domyślać się można jedynie, że chodzi o poprawki bezpieczeństwa.

Dzisiejszy update w programie Windows Insider jest o tyle dziwny, gdyż zgodnie z informacjami od Dony Sarkar, szefowej programu, do końca roku nie powinny już pojawiać się żadne kompilacje dla Insiderów. Przerwa podyktowana jest oczywiście okresem urlopowym związanym ze świętami Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.

Jeżeli jeszcze nie jesteście uczestnikami programu Windows Insider a chcielibyście do niego dołączyc zapraszamy do naszego poradnika, gdzie dowiecie się jak zostać członkiem programu Windows Insider.