windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Windows 10 Mobile

Nie będzie nowych kompilacji Windows 10 Mobile i PC w tym roku

Pewnie wielu z was tak jak ja wyczekiwało dziś nowej kompilacji Windows 10 dla telefonów lub komputerów. Niestety nowa kompilacja się dziś nie pojawi, co wiecej nie będzie już nic nowego do końca 2016 roku.

Informacje takie przeczytać można na Twitterze szefowej programu Windows Insider Dony Sarkar:

Jak informuje Dona, Microsoft nie chce nas zostawić w świątecznym okresie z ewentualnymi awariami, które potencjalnie mógłby wystąpić po instalacji nowej kompilacji.

Z pewnością nie jeden z was posmutniał po przeczytaniu tej wiadomości, ale nie jest chyba ona do końca taka zła, a z pewnością mógłby być gorzej. Decyzja Microsoftu jest jak najbardziej zrozumiała i z pewnością przemyślana. Obecnie posiadamy na telefonach i PC w miarę stabilne kompilacje, które (przynajmniej u mnie) nie sprawiają większych problemów. Lepiej nie ryzykować i nie musieć robić przymusowego „HR” na chwilę przed wigilią 😉

Obecny rok zakończymy zatem na:

Pod tym adresem znajdziecie zestawienie wszystkich kompilacji z najnowszej gałęzi Redstone 2 dla waszych telefonów: https://windowsowo.pl/55903/rs2-nowosci-mobile/

Jeżeli jeszcze nie jesteście uczestnikami programu Windows Insider zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem: Jak przystąpić do Windows Insider i zainstalować testowe kompilacje Windows 10.

Jak Wy oceniacie ten rok programu Insider? Progres, nowe funkcje, czas wydawania kompilacji? Jesteście zadowoleni z uczestnictwa, czy raczej więcej nie pisalibyście się na bycie testerem? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.