windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Windows 10 Mobile

Skype Preview ze sporą porcją ulepszeń i nowości dla uczestników Windows Insider

Aplikacja Skype Preview dostępna dla uczestników programu Windows Insider doczekała się dzisiaj aktualizacji, która wnosi sporo nowych funkcji do tego komunikatora. Wersja aplikacji podniosła się do 11.10.141.0, a sam update dostępny jest zarówno dla telefonów jak i PC z Windows 10 będących w szybkim kręgu Windows Insider.

Nowości jakie znajdziemy w tym wydaniu:

  • Dodana opcja Skype Translator – od tej wersji korzystać można z automatycznego tłumacza Skype, który w czasie rzeczywistym tłumaczy nasze rozmowy na język obcy. Opcja ta jest dodatkowo płatna i dostępna po wykupieniu kredytów w Skype. Minus niestety jest taki, że póki co nie obsługuje ona języka polskiego. Dostępne są za to: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, chiński, włoski, portugalski i rosyjski.
  • Udostępniono opcję rodziny i przyjaciół, dzięki niej możemy dzielić się kontaktami z naszymi bliskimi.
  • Wysyłanie wiadomości wideo do osób nawet gdy są offline.
  • Opcja przekierowania połączenia przychodzącego na inny numer telefonu.

Niestety w dalszym ciągu nie działają powiadomienia z aplikacji w polskim regionie. Zachęcamy do zgłaszania tego za pomocą aplikacji, to tylko kilka ruchów palcem. Klikamy na dole ekranu na … a następnie na Wyślij opinię, wyświetli się wam aplikacja Centrum opinii z otwartymi zgłoszeniami dotyczącymi Skype. Tam wystarczy kliknąć Popieram, przy zgłoszeniu o braku powiadomień.

Jeżeli jesteście zapisani do szybkiego kręgu Windows Insider aplikację pobierzecie klikając w link poniżej:

Pobierz Skype Preview