windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Urzadzenia Windows 10 Windows 10 Mobile

Microsoft nie zwalnia tempa, kolejne ciekawe promocje Surface Pro 4

Mimo że Black Friday i Cyber Monday już za nami, Microsoft nie zwalnia tempa. Po rekordowej w historii obniżce na Surface Pro 4 w podstawowej konfiguracji (przypominamy: rabat sięga tu 1 750 zł, a do 6 grudnia za zestaw z klawiaturą zapłacimy 3 399 zł) – firma z Redmond wprowadza kolejną promocję. Tym razem zostały nią objęte wyższe konfiguracje tego komputera. Na kupujących Surface Pro 4 w konfiguracji z procesorem od Intel Core i5 oraz dyskiem SSD 256 GB w górę – w sklepie Microsoft oraz sklepach partnerskich czekają m.in. słuchawki Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling, monitor Samsung C27F591FDU Curved, Xbox One w zestawie z grą lub kamera GoPro HERO5 Session. Promocje potrwają do 18 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

surface_pro_4_packshot

W przypadku zakupu wyższych konfiguracji, począwszy od Surface Pro 4 z procesorem Intel Core i5 i dyskiem SSD 256 GB, sklepy partnerskie Microsoft przygotowały specjalne oferty dla kupujących.

  • W sklepie X-Kom – w zestawie słuchawki Bose QuietComfort 25 Acoustic Noise Cancelling. Ich regularna cena to 1 399 zł.
  • W sklepie Euro RTV AGD – można odebrać również monitor Samsung C27F591FDU Curved za 1 zł. Regularna cena tego monitora to 1 299 zł.
  • W sklepach Media Markt oraz Saturn – klienci otrzymają konsolę Xbox One w zestawie z grą. Normalnie zestaw należałoby za niego zapłacić powyżej 1 000 zł.
  • W sklepie Komputronik – na kupujących czeka kamera GoPro HERO5 Session za 1 zł, w regularnej dystrybucji warta 1 449 zł.

To jednak nie koniec! Promocja trwa również w Sklepie Microsoft. Tam na osoby zainteresowane zakupem wyższych konfiguracji Surface Pro 4 czeka w zestawie czarna klawiatura Type Cover oraz konsola Xbox One S (w białym kolorze), w zestawie z grą FIFA 17. Dodatkowo decydując się na którejś z dwóch najwyższych konfiguracji (Surface Pro 4 z procesorem Intel Core i7 16GB RAM 256 GB SSD lub 512 SSD) – można odebrać kupon o wartości 100 zł na następne zakupy. Łącznie przy zakupie wyższych konfiguracji objętych promocją w sklepie Microsoft można zaoszczędzić nawet 1 679,90 zł.

Microsoft Surface Pro 4 to komputer do zadań specjalnych i technologiczna bestia, która mimo swojej niewielkiej wagi (766 gram) oraz grubości (8,45 mm), kładzie na łopatki niejednego laptopa dostępnego dziś na rynku.

Każdy egzemplarz Surface Pro 4 wyposażony jest w specjalne, wielozadaniowe pióro Surface Pen, które otwiera przed użytkownikiem szereg nowych możliwości. Za jego pomocą można sporządzać odręczne notatki bezpośrednio na stronach internetowych lub aplikacji OneNote. Wystarczy jedno kliknięcie końcówki pióra, aby otworzyć cyfrowy notatnik, w którym znajdzie się miejsce na wszystkie nasze zapiski. Dokładnie tak, jak na klasycznej kartce papieru. Dwa kliknięcia Pióra pozwolą zrobić zrzut ekranu, a końcówka Surface Pen spełnia funkcję znaną z klasycznej gumki w ołówku: pozwala łatwo wymazać popełnione przez nas błędy. Pióro jest niezwykle precyzyjne, ponieważ rozpoznaje aż 1024 poziomy nacisku i posiada wymienne końcówki (dokupowane osobno).

Źródło: informacja prasowa Microsoft


Czytaj windowsowo.pl gdzie tylko chcesz, pobierz aplikację na swój telefon lub PC z Windows