windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Urzadzenia Windows 10 Mobile

Przyszły telefon z Windows Mobile od HP ma być wyposażony w procesor Snapdragon serii 600

Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy was, że HP we współpracy z Microsoftem planuje wydanie nowego urządzenia z Windows Mobile, które ma być przeznaczone dla użytkowników niekomercyjnych, czytaj: nie tylko dla firm.

Dziś niemiecki portal podaje kolejny przeciek na temat tego urządzenia. Znany jest procesor w jaki wyposażony ma być nowy telefon od HP – jest to Snapdragon 600, który dedykowany jest urządzeniom średniej półki cenowej. Co ważne, umieszczając w telefonie taki procesor będzie on miał możliwość pracy w trybie Continuum. Niemiecki portal informuje, że prawdopodobnie będzie on również mógł korzystać z akcesoriów przeznaczonych do HP Elite X3.

Niestety urządzenie prawdopodobnie nie będzie tanie co może skutecznie blokować jego ekspansje na rynkach niebiznesowych. Mając do wyboru sprzęt o podobnych parametrach z Androidem i Windowsem zdecydowana większość wybierze ten pierwszy. Dla Windowsowych entuzjastów sprzęt może być niestety za mało atrakcyjny.

Co wg was powinien mieć taki sprzęt, aby wzbudzał zainteresowanie entuzjastów? Czy może procesor dyskwalifikuje go w waszych oczach?

Źródło: dr windows via mspu


Czytaj windowsowo.pl gdzie tylko chcesz, pobierz aplikację na swój telefon lub PC z Windows