windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile build 14965 dostępny w programie Windows Insider w kręgu slow

Tydzień temu kompilacja o numerze 14965 zagościła w urządzeniach zapisanych do szybkiego kręgu Windows Insider, dziś kompilacja ta pojawia się również w kręgu slow. Informacje takie podała Dona Sarkar na swoim koncie na Twitterze:

Zmiany w obecnej kompilacji przedstawiają się następująco:

  • naprawiono Cortanę w języku francuskim, były problemy z wykonywaniem komend, zamiast tego otwierana była przeglądarka.
  • Poprawiono wydajność prognozowania słów dla języka angielskiego.
  • Naprawiono działanie opcji Zużycie danych. Teraz można już ustawić limit na nieograniczony. Poprawiono także działanie opcji limitowania danych dla urządzeń dual SIM.
  • Naprawiono błąd migracji po instalacji kolejnych aktualizacji Windows 10 Mobile, którego efektem było crashowanie MS Edge przy próbie uruchomienia.

Lista nie jest imponująca, ale jak pisaliśmy wam wczoraj, kompilacja ta działa na naszych telefonach bardzo dobrze i z pewnością poczyniono sporo zmian pod maską, o których Microsoft nie wspomina w changelogu. Z opinią na temat tej kompilacji zapoznacie się pod tym adresem.

Jeżeli jeszcze nie jesteście zapisani do programu Windows Insider zapraszamy na tę stronę, gdzie dowiecie się jak dołączyć do programu Windows Insider. Pod tym adresem znajdziecie spis wszystkich kompilacji Redstone 2 wraz ze zmianami.