windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Microsoft Windows 10 Windows 10 Mobile

Zagrajmy w Mini Golf Buddies

Każdy z nas ma czasem chwilę, kiedy decyduje się na oderwanie od rzeczywistości i rzuca się w wir ciekawego zajęcia, na przykład rozgrywki. Myślę, że wielu z nas przepada za grami zręcznościowymi – w końcu to one dają najwięcej radości – a zatem mam wam do zaproponowania ciekawą produkcje, która z pewnością skutecznie zawalczy o wasz wolny czas. Zapraszam na kilka słów o grze Mini Golf Buddies.

Sam tytuł wspomina o „treści” gry, a zatem określa także jej gatunek. Mini Golf Buddies dumnie reprezentuje typ zręcznościowy, jednak ciągle pozostający w świetnej kondycji. Tytuł nie jest trudny i z pewnością zainteresuje sporą grupę użytkowników – zapalonych graczy – poszukujących rozrywki na kilka chwil podczas podróży do pracy, czy przerwy pomiędzy zajęciami.

wp_ss_20161112_0001

Wraz z Mini Golf Buddies możemy rzucić się w świat wirtualnego mini golfa. Każdy poziom wymaga od nas większego skupienia, przemyślanego ruchu oraz zręczności. Zastosowano tutaj tradycyjną metodę – wraz z kolejnymi poziomami rośnie poziom trudności. Nie mogę jednak powiedzieć, że tytuł jest szczególnie wymagający. Bardzo szybko złapiecie reguły rządzące tą produkcją, a wtedy z pewnością pochłonie was ona bez reszty.

wp_ss_20161112_0002

Smaczku oraz elementu współzawodnictwa dodaje tryb „gorącego krzesła”. Na jednym urządzeniu możecie zagrać razem w 4 osoby. Warto spróbować, a jeszcze bardziej zachęcają do tego długie, jesienne wieczory. Sprawdźcie sami.

Jeżeli chodzi o warstwę wizualną i dźwiękową, to powiem szczerze – nie jest źle, jednak wodotrysków również nie doświadczycie. Wyraźnie widać, że gra nie koncentruje się właśnie na tych aspektach, a raczej stawia na jakość rozgrywki. Dźwięk prosty, dodaje atmosfery, jednak nie porywa. Graficznie jest dobrze i myślę, że właśnie na tym powinniśmy poprzestać. Najzwyczajniej w świecie okej.

wp_ss_20161112_0003

W grze występuje system mikropłatności – sama produkcja jest darmowa – dzięki któremu będziemy mogli zmienić postać naszego gracza. Wszystko odbywa się w oparciu o dostępną w grze walutę. Możliwe jest jej zdobycie oraz oczywiście dokupienie. Ceny zaczynają się od 6,50 złotych, a kończą na prawie 131 złotych. Co ciekawe, za pomocą monet możemy odblokować także inne poziomy, do których nie udało nam się jeszcze dotrzeć. Ciekawy pomysł.

wp_ss_20161112_0004

Moim zdaniem, jest to produkcja warta sprawdzenia. Dajcie znać, czy przypadła wam ona do gustu i zechcecie pobawić się w nią dłużej. Jeżeli sami macie gry, które chcielibyście nam polecić, to śmiało dajcie o tym znać w komentarzach.

LINK: Mini Golf Buddies