windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Windows 10 Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile w kompilacji 14393.347 niebawem zagości na naszych urządzeniach?

Wczoraj wieczorem Microsoft udostępnił kompilację 14393.321 dla wszystkich użytkownik telefonów i komputerów z systemem Windows 10 i Windows 10 Mobile. Zgiełk po tamtym wydarzeniu nie zdążył jeszcze opaść, a korporacja już pracuje nad kolejną aktualizacją, która może do nas trafić już niebawem. Mowa o paczce 14393.347.

Myślę, że nikt – nawet największy przeciwnik Windows 10 Mobile – nie może powiedzieć, że system rozwija się wolno. Program Windows Insider w pełni spełnia swoje zadanie i w bardzo rozsądnych ramach czasowych dostarcza nam kolejne aktualizacje oprogramowania. Użytkownicy i testerzy nie mają na co narzekać! Sam pamiętam jeszcze, ile trzeba było czekać na nową kompilację z gałęzi dystrybucyjnej Threshold 2. To dopiero były obłędne ramy czasowe.

Wczoraj wieczorem korporacja udostępniła najnowszą paczkę poprawek dla wszystkich użytkowników systemów Windows 10 i Windows 10 Mobile. Aktualizacja ta przynosi kilka zmian, które z pewnością usprawnią waszą pracę z urządzeniami Microsoftu. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj: Aktualizacja Windows 10 dla PC i Mobile – kompilacja 14393.321 – jakie poprawki i zmiany?

To jednak nie koniec ciekawych wydarzeń, które miały miejsce poprzedniego dnia. Na stronie BuildFeed pojawiła się kolejna informacja o nowym buildzie Windows 10 Mobile. Warto brać pod uwagę informacje udostępniane przez ten serwis, ponieważ jest on bardzo wiarygodny i rzadko się myli.

nowa-kompilacja

Ukończenie nowej kompilacji – 14393.347 – datuje się na dzień 8-go października, a zatem już od czterech dni najnowsza paczka testowana jest przez pracowników Microsoftu. Oczywiście w tej chwili trudno powiedzieć, czy trafi ona do nas szybko ( w kanale Windows Insider), czy raczej poczekamy na nią cały miesiąc i zostanie udostępniona jako oficjalna aktualizacja. Może się również zdarzyć, że nie trafi ona do nas wcale, ponieważ testerzy wykryją w niej krytyczne błędy, uniemożliwiające normalne korzystanie.

Przeskok numeracyjny sugeruje, że w najnowszym buildzie może znaleźć się sporo poprawek. Na oficjalny changelog przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak należy być dobrej myśli. Windows 10 Mobile stale się rozwija i widać, że nie jest on obojętny dla Microsoftu.

Co myślicie o „zwiększeniu” tempa tworzenia nowych kompilacji? Może to poprawić poziom programu Windows Insider, czy wręcz przeciwnie? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czekacie na nowe wersje systemu Windows 10 Mobile? Zapraszamy do dyskusji!

źródło: NPU