windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Programy Windows 10 Windows 10 Mobile

Skype z obsługą SMS również w kręgu release preview w programie Windows Insider

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy was, że aplikacja Skype Preview w kręgu fast Windows Insider otrzymała możliwość wysyłania wiadomości SMS/MMS. Dziś aplikacja trafiła do szerszego grona testerów i sprawdzić w praktyce mogą ją również Insiderzy obecni w kręgu release preview. Aplikacje pobrać możecie z tego linku, a jeżeli macie ją zainstalowaną, konieczny będzie update aplikacji.

Aby możliwe było korzystanie ze Skype jako domyślnego managera wiadomości należy włączyć tę opcje w ustawieniach Skype. Po tym pozostaje nam poczekać chwilę na synchronizację naszych wiadomości z dotychczasowej wiadomości SMS i można rozpocząć korzystanie z tej oto nowości. Poniżej galeria z nowej aplikacji Skype Preview.

W naszym ubiegłotygodniowym artykule opisaliśmy również jak działa najnowsza aplikacja i czy jak poprzednik potrafi gubić nasze wiadomości, zapraszamy do tego wpisu.

Dajcie znać czy przypadła wam aplikacja do gustu. Ja po kilku chwilach z nią spędzonych mam mieszane uczucia. Nową aplikacje Skype-Preview pobierzecie klikając na ten link: SKYPE-PREVIEW