windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile zaktualizowany do wersji 14393.189 – oficjalna aktualizacja

Po godzinie 19:00 naszego czasu udostępniona została aktualizacja systemu Windows 10 Mobile w oficjalnym kanale aktualizacji, oznacza to, że update dostępny jest dla wszystkich posiadaczy telefonów z Windows 10. Dzień wcześniej aktualizacje otrzymali uczestnicy programu Windows Insider, co ciekawe, numer wersji, którzy otrzymają posiadacze telefonów nie będących w programie Windows Insider jest wyższy od tego, który wczoraj został wydany dla testerów.

Można zatem przypuszczać, że zawiera on te same poprawki co wczorajsza kompilacja wydana dla Insiderów plus coś jeszcze. Dla przypomnienia, wczorajszy changelog przedstawiał się następująco:

  • Naprawiono błąd, który powodował nierozpoznawanie kart SD, jeżeli były one wielokrotnie instalowane i usuwane.
  • Poprawiono błąd, przez który część aplikacji nie odpowiadała na komendy w pasku aplikacji, w Windows 10 Mobile.
  • Naprawiono błąd, powodujący blokowanie się powiadomienia alarmu w Windows 10 Mobile.
  • Poprawiono wsparcie dla obsługi aplikacji aparatu w Windows 10 Mobile Enterprise.

Nie jest to jednak oficjalna lista zmian, gdyż ta nie została jeszcze opublikowana przez Microsoft. Jak tylko się ona pojawi, zaktualizujemy wpis.

Zapraszamy wszystkich do aktualizacji telefonu, jeżeli znajdziecie coś nowego, czego nie wymieniłem w artykule, koniecznie dajcie znać w komentarzach. Napiszcie też dla jakiego telefonu i operatora pobiera się aktualizacja.

Masscreator i Wesoly, dzieki za info!