windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy Promo Windows 10 Windows 10 Mobile

Nowa aplikacja Disqus Beta UWP dostępna w sklepie Windows

Duża część naszych czytelników korzysta z aplikacji Disuqs na swoim urządzeniu, aby pozostać na bieżąco z dyskusjami prowadzonymi pod kolejnymi artykułami. Dzisiaj po bardzo długim oczekiwaniu w sklepie pojawiła się nowa aplikacja Disqus Beta UWP. Od teraz każdy z nas może ją pobrać zupełnie za darmo!

Disqus to serwis umożliwiający nam komentowanie przeczytanych przez nas tekstów oraz prowadzenie dyskusji. Właśnie taki sposób kontaktu pomiędzy redakcjami a czytelnikami wybiera duża część serwisów internetowych. Wielu użytkowników decyduje się na pobranie oficjalnej aplikacji Disqusa, aby być na bieżąco z interesującymi ich dyskusjami.

Co ciekawe, aplikacja Disqus w dalszym ciągu nie jest dostępna na urządzenia z Androidem, a na iOSie ukazała się dużo później – kwiecień 2016 – niż na Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile. Od dłuższego czasu trwały prace nad nową, jeszcze lepszą aplikacją na mobilne Windowsy, które zaowocowały zupełnie nowym produktem, dostępnym obecnie w fazie beta.

Do tej pory testy aplikacji Disqus odbywały się za zamkniętymi drzwiami i żaden użytkownik nie miał do nich dostępu. Sytuacja ta zmieniła się dopiero dzisiaj, kiedy to w sklepie ukazała się nowa wersja UWP Disuqsa Beta. Od teraz każdy zainteresowany może przekonać się, jak sprawuje się najnowsza odsłona serwisu i przekazać programistom uwagi na temat jego działania na waszych urządzeniach.

Poniżej znajdziecie listę możliwości przedstawioną przez producenta:

  • Uzyskaj dostęp do tysięcy nowych kanałów
  • Twórz własne dyskusje w wybranym przez siebie kanale
  • Dziel się zdjęciami w swoich komentarzach i dyskusjach
  • Nowy system powiadomień
  • Nowy system filtrowania nowości
  • Poprawki związane z Designem aplikacji

Z pewnością warto wypróbować nową aplikację Disqusa, chociażby ze względu na zawarte w niej nowości. Zachęcamy również do pozostawienia programistom opinii na temat ich produktu, aby mogli uczynić go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb użytkowników.

Dajcie nam znać, czy zdecydujecie się pobrać nową aplikację Disqusa? Korzystacie z aplikacji w starszej wersji? Jakie macie o niej zdanie? Zapraszamy do dyskusji i komentowania.

LINK: Disqus Beta

źródło: Winbeta

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o