windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Tablety Urzadzenia Windows 10

Spore zniżki na tablety z procesorami Intel na Gearbest.com

Niejednokrotnie na windowsowo.pl o promocjach i ciekawych okazjach dostępnych na stronie gearbest.com. Nie inaczej będzie i dzisiaj. Rozpoczęła się właśnie ciekawa promocja obejmująca wszystkie marki tabletów, które wyposażone są w procesory firmy Intel.

W dniach od 12 do 17 września skorzystać możecie z rabatów sięgających nawet 40% lub skorzystać z promocji Kup 2 zapłać za 1. Akcją objęte sa tablety Chuwi, Telcast i Cube. Przykładowe promocje poniżej:

telcast-tbook16

telcast-x80plus

voyo-vbook chuwi-hi10

Każde z wymienionych urządzeń pracuje na systemie Windows 10, a zasilane jest przez procesory Intel z serii Cherry Trail. Do kompletu otrzymujecie 2 lub 4GB pamięci RAM oraz 32 lub 64GB pamięci na system i pozostałe aplikacje i pliki.

Strona promocyjna dostępna jest pod adresem http://www.gearbest.com/promotion-intel-special-627.html?lkid=10108448 tam też znajdziecie pozostałe urządzenia dostępne w promocji. Cena zniżkowa naliczy się w koszyku po podaniu kuponu: intel22

Polecam zapoznać się również z naszymi recenzjami innych tabletów, które otrzymaliśmy na testy ze sklepu Gearbest.com, znajdziecie je pod tym adresem https://windowsowo.pl/tag/gearbest/